...jest pusty
Strona głównaWypożycz-wypróbuj-kup sprzęt fitness
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Wypożycz-wypróbuj-kup sprzęt fitness

Wypożycz-wypróbuj-kup sprzętu fitness

Od niedawna w naszej wypożyczalni sprzętu fitness ORBISFERA.PL pojawiła się opcja wypożycz-wypróbuj-kup. Powstała z myślą o osobach zainteresowanych kupnem orbitreka bez zbędnego ryzyka wyboru nieodpowiedniej maszyny i „utopieniem” zainwestowanych pieniędzy. Pokrótce polega to na wyborze np. orbitreka Caracas na miesiąc i jeżeli zdecydujemy się na jego zakup po okresie testów od jego ceny rynkowej zostaje odjęta cena wynajmu (2469zł-200zł cena wynajmu na 1 miesiąc =2269zł cena wykupienia orbitreka).

Opcja ta pozwala klientowi na zapoznanie się z maszyną i jej osobiste testowanie przez miesiąc aby upewnić się, że jest to maszyna zaspokajająca wszystkie wymagania klienta co do jakości i komfortu treningu.
Oferta nie zamyka się na testowaniu jednej maszyny np. wybierając 3 miesięczny wariant można przetestować 2-3 maszyny i z tego wachlarza wybrać tą idealną. Dodatkowo jeżeli klient zdecyduje się na kupno testowanej maszyny otrzymuje nową maszynę a nie tą użytkowaną podczas testów.
Podsumowując; oferta zdecydowanie obniża ryzyko zakupu niewłaściwej maszyny, przy zakupie nie tracimy nic z pieniędzy przeznaczonych na zakup, gdyż cena wynajmu zostaje odjęta od ceny rynkowej maszyny i przy dłuższym okresie testowania mamy spory wachlarz maszyn do sprawdzenia i dopasowania pod swoje wymagania

*od ceny rynkowej odliczany jest pierwszy miesiąc wynajmu

Wszystkie informacje związane z promcą:
tel: 887681030
mail: marcin@orbisfera.pl

Pozdrawiamy
ORBISFERA.PL
Wypożyczalnia sprzętu fitness


...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ