• Przechowalnia 0
 • Kontakt


  WYPOŻYCZALNIA

  KONTAKT:

  WARSZAWA
  887-681-030

   
  Dla kogo rower poziomy?

  Dla kogo rower poziomy?

  Rower poziomy jak sama nazwa wskazuje diametralnie różni się budową od roweru pionowego, specyficzna konstrukcja daje nam możliwość jazdy w pozycji półleżącej lub lezącej w zależności od możliwości ustawienia kąta oparcia. Rower tego typu jest całkiem popularny w fitness klubach, wśród osób starszych oraz ludzi borykających się z problemami odcinka lędźwiowego kręgosłupa ,których dolegliwości uniemożliwiają jazdę na tradycyjnym rowerku stacjonarnym.

   

  Jaki rower poziomy wybrać?

   Kupując rower poziomy najlepiej jest go przetestować np. wynajmując go albo przymierzając się do niego w sklepie. Podczas testowania maszyny należy sprawdzić czy zapewnia przyzwoitą stabilność, ma możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i regulację odległości siedziska od kierownicy (obecnie większość modeli już posiada taką regulację w formie suwnicy).

   

  Rower poziomy jest zalecany dla osób:

  -z problemami odcinka lędźwiowego kręgosłupa

  -prowadzących siedzący tryb życia/pracy np. zawodowi kierowcy, pracownicy biurowi

  -starszych z racji łatwiejszego wsiadania i zsiadania z maszyny, ogólnego komfortu treningu i niskiego obciążania stawów kolanowych

   W doborze odpowiedniego rowerka z pewnością pomoże sprzedawca który dostosuje się do stawianych wymagań odnośnie rowerka jak i ewentualnych schorzeń które dolegają kupującemu.
  Idealnym rozwiązaniem będzie wypożyczenie rowerka poziomego w naszej firmie

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.063s