...jest pusty
Strona głównaNordicTrack
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

NordicTrack

NordicTrack jest jedną z kilku marek maszyn fitness znajdujących się w sprzedaży  sieci Decathlon. Sama marka NordicTrack jest częścią konglomeratu Icon Fitness prawdopodobnie największego producenta na rynku.

Maszyny spod jej znaku cechuje spory rozmiar, dobra jakość i wytrzymałość konstrukcji w rozsądnej cenie. Ich sprzęt swoje rozmiary i nośność zawdzięcza przeznaczeniu głównie na rynek amerykański, na którym problem nadwagi i otyłości jest zjawiskiem nagminnym. Z tego powodu ich sprzęt jest bardzo wytrzymały i na niektórych modelach wrażenia nie sprawi nawet osoba o wadze 150 kg, dla której nie oszukujmy się bardzo ciężko jest znaleźć sprzęt domowy o takiej nośności. Co ciekawe orbitreki przednionapędowe z pod znaku Nordic Track jako jedne z niewielu urządzeń do użytku domowego mają regulację wysokości i długości kroku np. Nordic Track E7.2

Przez wiele osób orbitreki NordicTrack zostały zepchnięte na dalszy plan i niedocenione głównie z powodów zarobkowych. Czemu? Jak już wcześniej wspomniałem, sprzedażą maszyn zajmuje się głównie Decathlon i tylko oni zarabiają na sprzedaży orbitreków NordicTrack. Sprzedawcy maszyn fitness po części specjalnie wyrobili marce NordicTrack taką opinię-złą opinię.

W naszej ofercie znadją Państwo maszynę:
-Orbitrek NordicTrack E7.2 - na przedstawionym filmie nasza opinia o test orbitreka

Incoming search terms:

 

    jaki orbitrek wybrać

    testy orbitreków nordictrack

    opinie orbitreki

    jakie mięśnie pracują na orbitreku

    jaki kupić orbitrek

    orbitrek jakie mięśnie pracują

    wypożyczalnia orbitreków

    wypożyczalnia sprzętu fitness

...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ