• Przechowalnia 0
 • Kontakt


  WYPOŻYCZALNIA

  KONTAKT:

  WARSZAWA
  887-681-030

   
  NordicTrack

  NordicTrack jest jedną z kilku marek maszyn fitness znajdujących się w sprzedaży  sieci Decathlon. Sama marka NordicTrack jest częścią konglomeratu Icon Fitness prawdopodobnie największego producenta na rynku.

  Maszyny spod jej znaku cechuje spory rozmiar, dobra jakość i wytrzymałość konstrukcji w rozsądnej cenie. Ich sprzęt swoje rozmiary i nośność zawdzięcza przeznaczeniu głównie na rynek amerykański, na którym problem nadwagi i otyłości jest zjawiskiem nagminnym. Z tego powodu ich sprzęt jest bardzo wytrzymały i na niektórych modelach wrażenia nie sprawi nawet osoba o wadze 150 kg, dla której nie oszukujmy się bardzo ciężko jest znaleźć sprzęt domowy o takiej nośności. Co ciekawe orbitreki przednionapędowe z pod znaku Nordic Track jako jedne z niewielu urządzeń do użytku domowego mają regulację wysokości i długości kroku np. Nordic Track E7.2

  Przez wiele osób orbitreki NordicTrack zostały zepchnięte na dalszy plan i niedocenione głównie z powodów zarobkowych. Czemu? Jak już wcześniej wspomniałem, sprzedażą maszyn zajmuje się głównie Decathlon i tylko oni zarabiają na sprzedaży orbitreków NordicTrack. Sprzedawcy maszyn fitness po części specjalnie wyrobili marce NordicTrack taką opinię-złą opinię.

  W naszej ofercie znadją Państwo maszynę:
  -Orbitrek NordicTrack E7.2 - na przedstawionym filmie nasza opinia o test orbitreka

  Incoming search terms:

   

      jaki orbitrek wybrać

      testy orbitreków nordictrack

      opinie orbitreki

      jakie mięśnie pracują na orbitreku

      jaki kupić orbitrek

      orbitrek jakie mięśnie pracują

      wypożyczalnia orbitreków

      wypożyczalnia sprzętu fitness

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.050s