...jest pusty
Strona głównaNordicTrack
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

NordicTrack

NordicTrack jest jedną z kilku marek maszyn fitness znajdujących się w sprzedaży  sieci Decathlon. Sama marka NordicTrack jest częścią konglomeratu Icon Fitness prawdopodobnie największego producenta na rynku.

Maszyny spod jej znaku cechuje spory rozmiar, dobra jakość i wytrzymałość konstrukcji w rozsądnej cenie. Ich sprzęt swoje rozmiary i nośność zawdzięcza przeznaczeniu głównie na rynek amerykański, na którym problem nadwagi i otyłości jest zjawiskiem nagminnym. Z tego powodu ich sprzęt jest bardzo wytrzymały i na niektórych modelach wrażenia nie sprawi nawet osoba o wadze 150 kg, dla której nie oszukujmy się bardzo ciężko jest znaleźć sprzęt domowy o takiej nośności. Co ciekawe orbitreki przednionapędowe z pod znaku Nordic Track jako jedne z niewielu urządzeń do użytku domowego mają regulację wysokości i długości kroku np. Nordic Track E7.2

Przez wiele osób orbitreki NordicTrack zostały zepchnięte na dalszy plan i niedocenione głównie z powodów zarobkowych. Czemu? Jak już wcześniej wspomniałem, sprzedażą maszyn zajmuje się głównie Decathlon i tylko oni zarabiają na sprzedaży orbitreków NordicTrack. Sprzedawcy maszyn fitness po części specjalnie wyrobili marce NordicTrack taką opinię-złą opinię.

W naszej ofercie znadją Państwo maszynę:
-Orbitrek NordicTrack E7.2 - na przedstawionym filmie nasza opinia o test orbitreka

Incoming search terms:

 

    jaki orbitrek wybrać

    testy orbitreków nordictrack

    opinie orbitreki

    jakie mięśnie pracują na orbitreku

    jaki kupić orbitrek

    orbitrek jakie mięśnie pracują

    wypożyczalnia orbitreków

    wypożyczalnia sprzętu fitness

...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.