...jest pusty
Strona główna- PLANY TRENINGOWE
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

- PLANY TRENINGOWE

Oferujemy plany treningowe ukierunkowane między innymi na redukcję tkanki tłuszczowej, przyrost masy mięśniowej, poprawę rzeźby, modelowanie ciała, zwiększające wytrzymałość, poprawiające gibkość i koordynację oraz realizujące wiele innych celów treningowych. Istniej również możliwość ułożenia planu treningowego przygotowującego do udziału w zawodach, na przykład maratonie, triatlonie, biegach przełajowych i innych. Nasze spersonalizowane plany treningowe uwzględniające nie tylko konkretny cel treningowy, ale również wiek, płeć, stan zdrowia oraz indywidualne preferencje ćwiczących. Tworząc indywidualne plany treningowe pod uwagę bierzemy aktualny poziom sprawności fizycznej, ilość dni w tygodniu, które mają zostać przeznaczone na treningi, a także posiadany sprzęt treningowy. Chętnie bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie i prośby naszych Klientów. Chcesz wiedzieć ile to kosztuje?
- PLANY TRENINGOWE
Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Plan treningowy dla początkujących ORBITREK
Plan Treningowy na dla początkujących Miesięczny plan treningowy na orbitreku, dla początkujących, lub wracających do ...

50,00 zł

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.