...jest pusty
Strona głównaOrbitrek z przednim napędem
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Orbitrek z przednim napędem

Orbitreki z przednim  napędem

 

Przednionapędowce stały się ostatnio bardzo popularne w ostatnich latach. Klienci szukają bardziej

Profesjonalnego sprzętu, który odzwierciedli trening na maszynach w klubach fitness.

Producenci maszyn fitness wychodząc naprzeciw nowemu rynkowi zbytu wśród klientów indywidualnych produkując orbitreki, które zaspokoją szeroką gamę użytkowników- od dużych maszyn ważących po 100g, do drobnych konstrukcji o wadze 40 kg.

 

Czy warto kupić orbitrek z przednim napędem?

Jeśli chodzi o orbitreki z wyższej pułki cenowej od 4 tyś. , każdy klient będzie zadowolony z zakupionego orbitreka. Problemy pojawiają się, kiedy nasz budżet jest graniczony. Obecnie jednym z najtańszych przedninapędowców dostępnych na rynku jest XTERRA FS3.5. Orbitrek, który może być naszą własnością już za 2499zł będzie odpowiedni dla wąskiego grona użytkowników. Drobna konstrukcja wytrzyma max 90 kg użytkownika.  Jeśli planujemy treningi interwałowe, może się okazać, że rolki nie wytrzymają tak intensywnego treningu.

 

Co jeśli orbitrek się popsuje?

Orbitreki z przednim napędem należą do najbardziej awaryjnych maszyn fitness. Środek ciężkości osadzony praktycznie w jednym miejscu, doprowadza do częstych awarii rolek, które pracują na prowadnicy. Wiele problemów pojawia się również podczas ewentualnych reklamacji. Często sprzedawcy, serwisy będą próbowały się „wymigać” z odebraniem maszyny na serwis. Powodem jest duży koszt odebrania i ponownego odesłania maszyny do klienta.

 

Co w takim wypadku należy zrobić?

Najbezpieczniejszą opcją jest kupno maszyny jak najbliżej miejsca zamieszkania, lub wypożyczenie sprzętu fitness. W takich wypadkach serwis przyjedzie do Waszego domu i naprawi/wymieni maszynę na miejscu.

 

Zapraszamy do zapoznania się w ofertą wypożyczalni orbitreków

...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ