...jest pusty
Strona głównaTrening na bieżni a ograniczenia wiekowe
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Trening na bieżni a ograniczenia wiekowe

Trening na bieżni a ograniczenia wiekowe

Trening na bieżni jest efektywnym sposobem pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawy ogólnej kondycji organizmu oraz wzmocnienia mięśni.

Ćwiczenia na bieżni angażują do pracy zarówno serce, układ krwionośny jak i wszystkie grupy mięśniowe przez co efektywnie spalają tłuszcz z racji ogromnego zapotrzebowania na energię w trakcie treningu.

 

Fakt że od najmłodszych lat życia każdy człowiek biega sprawia, że bieżnia jest zalecana zarówno osobom młodym jak i starszym dla których ćwiczenia siłowe są już mniej zalecane, jedynym problemem jest dopasowanie bieżni do indywidualnych potrzeb. Osobom starszym odpowiednio dobrana bieżnia pozwoli wykonać dobry trening mając zbawienny wpływ na pracę serca, układu krwionośnego oraz wytrzymałość mięśni i stawów, wybierając bieżnię dla starszej osoby należy pamiętać jednak o wybraniu takowej z odpowiednim systemem amortyzacji, ortopedycznym pasem biegowym i systemem tłumienia wstrząsów aby do minimum zredukować możliwość kontuzji, bieżnia taka sprawdzi się również i dla młodszych użytkowników gdyż nie zrujnuje stawów i więzadeł podczas treningów, należy również pamiętać o pasie telemetrycznym ( napiersiowym ) do pomiaru pulsu z racji nie precyzyjnych pomiarów przez ręczne czujniki i o maksymalnych progach tętna które pomogą dobrać odpowiedni trening i program tak aby nie przeciążyć organizmu ćwiczącego.

Przed samym rozpoczęciem treningów należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym który zaleci odpowiednią intensywność treningów oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania .
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczalni bieżni elektrycznych ORBISFERA.PL


...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ