...jest pusty
Strona głównaTest i Opinia orbitrek Sportop E2000i
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Test i Opinia orbitrek Sportop E2000i

TEST I OPINIA ORBITREK SPORTOP E2000i

Jeden z moich ulubionych orbitreków dostępnych w naszej wypożyczalni sprzętu fitness.

Orbitrek Sportop E2000p testowany jest przez naszych klientów od 3 lat. Początkowo dług wahaliśmy się przed wprowadzeniem orbitreka, którego jeszcze nikt w naszym kraju nie testował. Sportop = Thorn, marka znana w świcie domowego sprzętu fitness.

Pamiętam jak dzisiaj pierwszy montaż Sportopa E2000P. Pierwsze co wpadło w oko to potężna rama, wysoka jakość wykonania całej maszyny. W 100% łożyskowana maszyna po zmontowaniu wyglądała imponująco w porównaniu do oferty konkurencji Spokey, York, Axer.

 

Pierwsza partia która wyszła do klientów i oczekiwanie czy klienci zadzwonią z reklamacjami. Podczas kupna orbitreka mogą pojawiać się różne awarie: skrzypienie, stukanie itp. W modelu E2000P nie odnotowaliśmy żadnych awarii przed okres 1 roku. Był to chyba najlepszy test dla Sportopa E2000P.

Wieści o małej awaryjności rozeszły się tak szybko. Orbitrek Sportop E2000p stał się jednym z najlepiej sprzedających się modeli na rynku

 

Z biegiem czasu pojawił się model E2000I, bardziej wypasiony brat E2000P. Różnica między orbitrekami była jedynie w wyświetlaczu. Cała rama, konstrukcja była ta sama. Wyświetlacz orbitreka E2000I posiadał  iConsole.. Aplikacja iConsole pozwala na podłączenie iPhone, iPod, iPad lub urządzeń z systemem Android spełniających wymagania dotyczące oprogramowania.

Podczas testów wyświetlacz się nie zacinał, przyciski działały poprawnie, odczyt parametrów wyraźny.

Wymagane oprogramowanie:

  • iPod touch (3th, 4 i 5)
  • iPhone (3GS, 4, 4S i 5)
  • iPad (1, 2th, 3th, 4th i mini)
  • iOS 5.0 lub nowszy
  • Tablet / telefony Android OS 4.0 lub nowszy (rozdzielczość 1280x800 pikseli)
  • Android/tablet, Android z telefonem (rozdzielczość: 1280x800, 1280x760 lub 1280x460 pikseli)

Dodatkowo wyświetlacz łączy się z pasami telemetrycznymi. Model E2000P nie posiada takiej opcji.

Z biegiem czasu pojawiały się delikatne usterki maszyn: głównie problemy z elektroniką.  Awarie, na które producent nie ma wpływu. Osoba w Chinach na produkcji miała gorszy dzień i za słabo dociskała lutownicę. Drobiazg, a cała partia maszyn potrafi być awaryjna.

Do dziś Sportop E2000P/E2000P jest jednym z najbardziej popularnych orbitreków w naszej wypożyczalni sprzętu fitness. Cieszy się dużym uznaniem, dzięki bardzo trwałej, stabilnej konstrukcji, małej awaryjności.

...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ