...jest pusty
Strona głównaTest i Opinia orbitrek Axer Slide XC60
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Test i Opinia orbitrek Axer Slide XC60

TEST I OPINIA ORBITREK AXER SLIDE XC60

Axer Slide II XC60 – orbitrek, w naszej ofercie jest od 4 lat. Pierwsza edycja Slida, była wielką klęską firmy Axer. Nie chodzi o konstrukcję maszyny czy awaryjność! Szaro-czarny kolor i dotykowy wyświetlacz, który należy do jednych z najtrudniejszych w obsłudze znacznie odpychał klientów.

 Po kilku latach firma AxerFit wprowadziła ulepszoną wersję Slide XC60. Zmianie uległa kolorystyka ( biało-niebiesko-czarna) i wyświetlacz. Jeśli chodzi o zmianę wizualną, orbitrek Slide II zmienił się na duży plus!!! Wyświetlacz …dalej dotykowy zapożyczony z modeli Yorka, w obsłudze nie sprawia już tyle problemów. Wszystko działa intuicyjnie, jedynie dotykowe pokrętło zmiany obciążenia potrafi czasami doprowadzić do szewskiej pasji. Zwłaszcza kiedy mamy spocone dłonie, będziemy mieli problem ze zmianą obciążenia. Jednym z dodatkowych plusów jest łączność monitora z pasem telemetrycznym!

 Awaryjność maszyny:

Nie odnotowaliśmy większych problemów z awaryjnością tego modelu. Zarówno pierwsza jak i druga generacja nie stwarzała problemów serwisowych. Na uwagę zasługuje bardzo dobry serwis firmy AxerFit. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie!

Dodatkowo, testowane orbitreki Slide posiadają regulację wysokości-długości kroku. Funkcja bardzo istotna dla kilku użytkowników maszyn. Chodzi dokładnie o różnicę wzrostu osób ćwiczących np. mężczyzna 187cm, kobieta 160cm.  Dzięki takiej regulacji, każda osoba dopasuję orbitrek pod swoje parametry fizyczne. Długość kroku możemy regulować od 40 do 54cm. Szerokość kroku w orbitreku to 21 cm.  

 

Na uwagę zasługuję 100% łożyskowanie orbitreka!

VIDEO PREZENTACJA RBITREKA AXER SLIDE XC60...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ