...jest pusty
Strona głównaOrbitrek – prawdziwy przyjaciel każdego biegacza
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Orbitrek – prawdziwy przyjaciel każdego biegacza

Orbitrek – prawdziwy przyjaciel każdego biegacza

 
Jesień, przynosi spore ochłodzenie, za oknem zimno i mokro. Wielu biegaczy przerywa swoją przygodę biegową na ten okres. Tylko najwytrwalsi zucą się ochoczo w wir biegania, spragnieni kolejnej przygody i przyjemnego powiewu chłodnego wiatru we włosach. Są też tacy, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą sobie pozwolić na trening biegowy. Początek roku szkolnego dla wielu rodziców przynosi sporo dodatkowych obowiązków. Zawiezienie i odebranie dziecka ze szkoły lub dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Nasz wolny czas zostaje okrojony na minimum. Przygotowanie się do treningu biegowego wymaga odpowiedniego ubrania, przygotowania. Orbitre-może w tych momentach stać się naszym przyjacielem, który pomoże przetrwać te ciężkie jezienno-zimowe czasy.

Na samym początku należy podkreślić, że orbitrek w 100% nie zastąpi nam tradycyjnego biegania. Przede wszystkim jest to inny rodzaj aktywności, angażujący do pracy inne mięśnie, wykonujemy go w mniej naturalnych warunkach.Jest to jedynie namiastka, symulacja biegania. Orbitrek może świetnie uzupełnić trening biegowy, a w momentach przerwy od biegania po ścieżkach leśnych świetnie go zastąpić.

Ale trening na orbitreku jest taki nudny!!!

A czy trening w mieście, parku w pewnym momencie nie staje się nudny i monotonny? Wychodząc na trening w teren najczęściej zakładamy słuchawki, podczas treningu na orbitreku również możemy je założyć. Stawiając orbitrek w salonie, możemy oglądać ulubiony serial lub film. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Oczywiście – przyjemność ta wymaga odpowiedniego finansowego kapitału, ale o tym, dlaczego zachęcam do zainwestowania w ten sprzęt, przeczytajcie poniżej:

-warunki pogodowe – deszcz, grad, śnieg, w takie dni możesz zawsze wskoczyć na orbitrek i wykonać trening.

-orbitrek jest świetną alternatywą dla klubów fitness. Stoisz w kotkach, marnujesz swój cenny czas na dojazd do klubu fitness. Możesz sam zorganizować w domu mini siłownie. Ćwiczenia na orbitreku wykonywane rano na czczo będą idealne dla osób które łączą treningi siłowe z kardio.

- masz problemy ze stawami, często bolą Cię kolana lub mięśnie? Ćwiczenia na orbitreku łagodzą dolegliwości przetrenowania- bolące kolana. Wykonywane przez Ciebie ruchy są płynne, możesz się w pełni zrelaksować i nie obawiać się, że źle staniesz czy o coś się potkniesz.

 

Jaki orbitrek będzie odpowiedni na biegacza?

Tak jak przy wyborze obuwia biegowego, orbitrek trzeba również odpowiednio dobrać. Zapraszamy do firmy ORBISFERA.PL Wypożyczalnia sprzętu fitness. W ofercie znajdą Państwo m.in. orbitreki. Uzyskacie tam profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej maszyny.

wypożycz orbitrek

...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ