...jest pusty
Strona głównaOpinia Test Orbitrek Sportop E860P
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Opinia Test Orbitrek Sportop E860P

OPINIA I TEST ORBITREK SPRTOP E860P

Orbitrek Sportop E860P
, jest jednym z najmniejszych orbitreków dostępnych w ofercie firmy Sportop. Mała popularność modelu, związana z dość topornym wyglądem zewnętrznym nie przypadła do gusty klientom sklepów. W momencie, kiedy orbitrek Sportop E860P pojawił się w naszej ofercie wypożyczalni sprzętu fitness, zyskał sympatię użytkowników.

 

Przedstawię kilka podstawowych zalet orbitreka Sportop E860P:

-mała awaryjność

-wąski rozstaw stóp  (16 cm)

-pełna regulacja: wysokości-długości kroku

-niski krok

-małe gabaryty

 

Dla kogo będzie idealny orbitrek Sportop E860P?

 

Sportop E860P jest wspomniałem na samym początku jest małym orbitrekiem kompaktowym. Zajmuje mało miejsca, dzięki czemu tak dobrze sprawdza się w małych mieszkaniach. Rolki transportowe na przedniej płozie i lekka konstrukcja sprawia, że przestawienie maszyny nie sprawi nam kłopotu.  Mimo drobnych rozmiarów, E860P jest bardzo stabilny.

Wracając do pytania dla kogo będzie idealny ten model? Z pewnością dla osób, które zaczynają przygodę ze sportem,  rehabilitacji i osób starszych. Jedną z podstawowych zalet orbitreka Sportop jest niski i wąski krok ( szerokość stóp 16cm). Takie połączenie będzie bardzo bezpieczne dla stawów kolanowych.

Wielu klientów porywa się na orbitreki z dużym kołem i Wysokiem krokiem. Często takie wybory kończą się kontuzjami i problemami z klanami, biodrami.

 

Czytelny wyświetlacz, bardzo prosty w obsłudze wskazującym m.in. czas ćwiczenia, prędkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechaliśmy oraz całkowity, a dzięki funkcji Hand Puls - nasz puls w uderzeniach na minutę.

 

Testowany orbitrek jest w naszej wypożyczalni sprzętu fitness od 3 lat, i nie było z nim większych problemów.

VIDEO PREZENTACJA OPRBITREKA:Możliwść wypożyczenia orbitreka Sportop E860P na naszej stronie: wypożyczalnia orbitreków

 

...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ