...jest pusty
Strona głównaCo to jest orbitrek?
Kontakt


WYPOŻYCZALNIA

KONTAKT:

WARSZAWA
887-681-030

 

Co to jest orbitrek?

Orbitrek należy do najpopularniejszych urządzeń wybieranych do ćwiczeń. Głównym założeniem trenażerów eliptycznych jest trening kardio. Dzięki takim ćwiczeniom szybciej spalamy tkankę tłuszczową, a także angażujemy mięśnie górnych i dolnych partii ciała.

 

Regularne treningi na orbitreku wzmocnią kondycję przy minimalnym obciążeniu stawów. Orbitrek magnetyczny, eliptyczny czy elektromagnetyczny sprawdzi się w domowej siłowni, ale także w profesjonalnych studiach fitness.

 

Czy orbitrek jest bezpieczny?

Jest to zaraz po rowerku treningowym jedno z najbezpieczniejszych urządzeń kardio. Orbitreki posiadają regulowane, antypoślizgowe rękojeści. Każda maszyna posiada specyfikację taką jak: nośność osoby ćwiczącej, maksymalny wzrost itp. Wybierając orbitrek powinniśmy kierować się tymi parametrami aby mieć pewność 100% bezpieczeństwa podczas treningu.

 

Czy orbitrek nadaje się do treningu w domu?

Oczywiście... rynek domowych urządzeń rozwija się w bardzo szybkim tempie. Producenci prześcigają się w produkcji maszyn które obecnie są bardzo ciche, nie będą z pewnością przeszkadzały innym domownikom. Taki sprzęt może stać się nieodłącznym elementem ćwiczeń w domowej siłowni. Dzięki takiemu produktowi, możemy mieć pewność, że trening będzie wydajny, ale także bezpieczny – a to wszystko bez wychodzenia z domu.

 

Czemu orbitrek cieszy się takim uznaniem wśród klientów?

Jest to jedyne urządzenie łączące funkcję steppera, rowerka i bieżni. Pozwala wykonywać treningu angażujące ok 80% mięśni. Odpowiednie treningi pozwolą skutecznie zgubić zbędną tkankę tłuszczową

...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ