• Przechowalnia 0
 • Kontakt


  WYPOŻYCZALNIA

  KONTAKT:

  WARSZAWA
  887-681-030
  marcin@orbisfera.pl

  KRAKÓW/KATOWICE
  570-207-555

  OSTRÓW MAZ.
  786-223-449

   
  Wszystko o ergometrach wioślarskich

  Wioślarze – trenażery wioślarskie

  Ergometr wioślarski jest urządzeniem który imituje ruch wykonywany podczas wiosłowania. Jego wszechstronne zastosowanie podczas treningów cardio czy interwałów znalazło wielkie uznanie wśród osób aktywnych fizycznie. Zbudujesz świetną wytrzymałość, poprawisz kondycję i spalisz zbędne kilogramy.Angażowanie w trakcie treningu górnej i dolnej partii ciała pozwala efektywnie wzmacniać mięśnie. Jeśli interesuje Cię wszechstronny trening, warto się zaopatrzyć w wioślarza. Wioślarz wspomaga pracę nad oddechem i wzmacnia mięśnie, ma niezwykle dużą skuteczność. 

  Jak działa trenażer wioślarski?

  Ergometry przez długi okres czasu były niedoceniony wśród sportowców amatorów, nie związanych zawodowo z wioślarstwem. Może to być związane z nauczeniem się odpowiedniego ruchu podczas ćwiczenia. Orbitreki czy rowerki treningowe są o wiele łatwiejsze jeśli chodzi o prawidłową postawę ćwiczącego. Obecnie na YouTube znajdziecie Państwo wiele filmików instruktażowych pomagających w "złapaniu" odpowiedniego ruchu.

  Główne zalety treningu na ergometrze wioślarskim:

  • pracy prawie wszystkich mięśni ciała
  • połączenia treningu cardio z ćwiczeniami siłowymi
  • osiągnięcia świetnej formy w szybki sposób
  • zwiększenia elastyczności ciała
  • rozwinięcia harmonijnej muskulatury

  Jaki wioślarz treningowy wybrać?

  Obecnie na rynku maszyn fitness znajdziemy ogromną ilość różnych maszyn. My osobiście polecamy Concept2. Jest to lider w świecie ergometrów wioślarskich. Wszystkie międzynarodowe imprezy/zawody odbywają się właśnie na tym modelu.

  Wielkie uznanie zyskał również w Świecie CROSSFIT-najbardziej popularnej aktywności fizycznej. 

  Kupić czy wypożyczyć trenażer wioślarski?

  Polecany przez nas model Concept2 jest drogą maszyną. Cena producenta za model D wynosi 4790zł. ORBISFERA.PL Wypożyczalnia sprzętu fitness, oferuje wypożyczenie ergometru wioślarskiego Concept2 od 200zł miesięcznie. Uważamy, że jest to uczciwa cena za maszynę tej klasy.   Jeśli mają Państwo pytania związane z dobraniem odpowiedniej maszyny prosimy o kontakt: marcin@orbisfera.pl, tel: 887681030

  Zapraszamy

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.079s