• Przechowalnia 0
 • Kontakt


  WYPOŻYCZALNIA

  KONTAKT:

  WARSZAWA
  887-681-030
  marcin@orbisfera.pl

  KRAKÓW/KATOWICE
  570-207-555

  OSTRÓW MAZ.
  786-223-449

   
  Czy warto wypożyczyć orbitrek?

   

  Oczywiście, że opłaca się wypożyczyć orbitrek, rowerek treningowy czy bieżnię do domu.  Przygodę z maszynami fitness zaczynaliśmy od sprzedaży. Dalej się tym zajmujemy, ale po wielu rozmowach z klientami pojawił się pomysł otwarcia wypożyczalni sprzętu fitness.

  Spore grono klientów ( prawie 70% ) swoją przygodę z zakupionym orbitrekiem kończy po ok. 2-3 miesiącach. Po tym czasie maszyna nam się nudzi i pragniemy zmian lub całkiem porzucamy „sportową karierę” . W naszej wypożyczalni znajdą Państwo maszyny w przedziale cenowym od 1800zł. Zapłacenie za 3 miesięczny wynajem ok. 350zł całkiem dobrze się kalkuluje.  Kilka miesięcy możemy upajać się treningami na orbitreku, następnie wymienić sprzęt na bieżnię lub rower treningowy. Taka różnorodność nie doprowadzi do monotonni w treningach. Jeśli już uznamy, że np. orbitrek stał się kolejnym członkiem rodziny proponujemy wymianę na inne modele .

   

  Osoby, które zapragną kupić/wykupić maszynę mogą liczyć na atrakcyjne ceny i rabaty.

  ORBISFERA.PL Wypożyczalnia sprzętu fitness zaprasza !

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.081s