• Przechowalnia 0
 • Kontakt


  WYPOŻYCZALNIA

  KONTAKT:

  WARSZAWA
  887-681-030
  marcin@orbisfera.pl

  KRAKÓW/KATOWICE
  570-207-555

  OSTRÓW MAZ.
  786-223-449

   
  Co to jest orbitrek?

  Orbitrek należy do najpopularniejszych urządzeń wybieranych do ćwiczeń. Głównym założeniem trenażerów eliptycznych jest trening kardio. Dzięki takim ćwiczeniom szybciej spalamy tkankę tłuszczową, a także angażujemy mięśnie górnych i dolnych partii ciała.

   

  Regularne treningi na orbitreku wzmocnią kondycję przy minimalnym obciążeniu stawów. Orbitrek magnetyczny, eliptyczny czy elektromagnetyczny sprawdzi się w domowej siłowni, ale także w profesjonalnych studiach fitness.

   

  Czy orbitrek jest bezpieczny?

  Jest to zaraz po rowerku treningowym jedno z najbezpieczniejszych urządzeń kardio. Orbitreki posiadają regulowane, antypoślizgowe rękojeści. Każda maszyna posiada specyfikację taką jak: nośność osoby ćwiczącej, maksymalny wzrost itp. Wybierając orbitrek powinniśmy kierować się tymi parametrami aby mieć pewność 100% bezpieczeństwa podczas treningu.

   

  Czy orbitrek nadaje się do treningu w domu?

  Oczywiście... rynek domowych urządzeń rozwija się w bardzo szybkim tempie. Producenci prześcigają się w produkcji maszyn które obecnie są bardzo ciche, nie będą z pewnością przeszkadzały innym domownikom. Taki sprzęt może stać się nieodłącznym elementem ćwiczeń w domowej siłowni. Dzięki takiemu produktowi, możemy mieć pewność, że trening będzie wydajny, ale także bezpieczny – a to wszystko bez wychodzenia z domu.

   

  Czemu orbitrek cieszy się takim uznaniem wśród klientów?

  Jest to jedyne urządzenie łączące funkcję steppera, rowerka i bieżni. Pozwala wykonywać treningu angażujące ok 80% mięśni. Odpowiednie treningi pozwolą skutecznie zgubić zbędną tkankę tłuszczową

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.088s